Aktuálně

Cirkusové vystoupení v Domečku

V měsíci čar a kouzel k nám zavítá kouzelnice, žonglérka a klaunka Agnes. Vykouzlí králíka z klobouku a předvede nám, co jsme ještě neviděli:)) Foto v galerii:) Více

Vítejte v novém školním roce 2012/13

Vážení rodiče, srdečně vítáme Vás a Vaše děti u nás ve školičce Domeček v nadcházejícím školním roce. Připravili jsme pro Vaše děti pestrý program a nové akce. Těšíme se na vzájemnou spolupráci. Váš Domeček :-) Více

Prázdniny v Domečku - příměstský tábor 2012

Prázdniny jsou v plném proudu a my nezahálíme:)  Cestujeme po světě, poznáváme cizokrajné země, zvířátka, malujeme, vytváříme koláže, mapy, sportujeme s našimi olympioniky na naší domečkové olympiádě, hrajeme si a užíváme si prázdninové pohody s kamarády ve školce:) V srpnu nás čekají nová dobrodružství, stanou se z nás malí doktoři, budeme vyrábět papír, pozorovat počasí a na závěr prázdnin vymyslíme vlastní scénář, vyrobíme kulisy a zahrajeme si pohádku v divadelním studiu ve školce:) Na prázdninový program se můžete podívat zde:) Více

Besídka - zahradní slavnost - vernisáž -Domeček červen 2012

Broučci, berušky, motýlci a mravenečci v Domečku - to byla naše již tradiční červnová besídka:) Foto v galerii:) Více

Oslavujeme narozeniny:)

Všechno nejlepší a hodně zdraví jsme popřáli Kryštůfkovi a Matýnkovi k narozeninám:-) Na fotečky se podívejte do galerie:)

Den dětí 1.6. 2012

Den pro děti plný soutěží, tance, dobrot a veselí - to byl náš radostný den v Domečku. Děti se převlékly do kostýmů a řádily o 106:-) Na fotografie se podívejte do galerie:)

Divadélko Paleček v Domečku 31.5.2012

Divadélko Paleček (www.divadelko-palecek.cz) nám zahrálo krásnou a naučnou pohádku o princezně, která si nechtěla čistit zoubky. Dětem se pohádka moc líbila a zoubky si již všichni čistí:) Foto v galerii:)

Toulcův dvůr - výlet 26.4.2012

Za zvířátky na stateček do Toulcova dvora jsme vyrazili na výlet. Na fotografie se podívejte do galerie:)

Flétna

  Do programu zařazujeme zdravé a veselé pískání pro radost i pro zdraví. Každý čtvrtek dopoledne s Hankou. Prosíme rodiče, aby dětem pořídili flétničky.

velikonoční týden v Domečku

Pečeme zajíčky, sejeme travičku, barvíme vajíčka, zpíváme hodovačky. Na naše přípravy na Velikonoce se podívejte do galerie:)

Veselé Velikonoce vám přeje Domeček:)

Hola hola škola volá:) - ZŠ Uhříněves - březen 2012

Děkujeme za milé přijetí našich předškoláčkú v uhříněveské škole. Naši předškoláčci si mohli vyzkoušet, jak se pracuje s interaktivní tabulí, posedět si ve školní lavici a dokonce si zacvičit v tělocvičně:) Výlet se nám velmi líbil a všichni se už těší do školy:-) Foto v galerii.

Březen - měsíc knihy, knihovna Uhříněves

Vypravili jsme se s dětmi do knihovny, četli a prohlíželi jsme si knížky a malovali obrázky. Foto v galerii.

Solná jeskyně březen 2012

S rýmou zatočíme do jeskyně pofrčíme:)) Foto v galerii. www.relaxherink.cz

Nově v programu školky!!!

Logopedická prevence - předškoláček a Redakce pohádek od března v programu školičky Domeček. Více zde

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Copyright © 2010 Domeček školička |